Uczymy szybko

Chcesz szybko zacząć swobodnie posługiwać się angielskim? Wiemy jak to zrobić. Skutecznie uczymy mówić po angielsku już od dwudziestu jeden lat. Gwarancją sukcesu jest opanowana do perfekcji Metoda Bezpośrednia. W nauce maksymalnie wykorzystujemy Twoje naturalne zdolności przyswajania wiedzy, dynamika i tempo nie pozwolą Ci się nudzić, a regularne powtórki usystematyzują zdobytą wiedzę. Nasz zespół to lektorzy z pasją, którzy kochają uczyć innych. Od lat pomagają przełamywać bariery językowe każdemu, bez względu Twój na wiek, poziom zaawansowania czy cel nauki. Będziesz mówić po angielsku!

DLACZEGO MY?

  • Jesteśmy prekursorem metody bezpośredniej w Polsce z 21-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

  • Oferujemy lekcje próbne, dzięki którym nie ponosisz ryzyka, że zapiszesz się na kurs, który nie będzie Ci odpowiadał.

  • Nasze lekcje charakteryzuje ogromny dynamizm i interaktywność dlatego przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż w tradycyjnych metodach, a co ważniejsze szybsze i bardziej skuteczne.

  • Mini konwersacje angażują do mówienia i wyrażania swoich opinii, dzięki czemu opór przed mówieniem szybko znikają bariery i pojawia się zadowolenie z osiąganych rezultatów, które dodaje skrzydeł i ułatwia naukę.

  • Kreatywne powtórki pozwalają przećwiczyć słownictwo i struktury leksykalne. Dzięki specjalnie przygotowywanym przez lektora pytaniom, powtórki nigdy nie są nudne, dzieją się wciąż nowe rzeczy, gdyż poznane słowa pojawiają się w zupełnie nowych kontekstach. Takie podejście doskonale rozwija biegłość językową.

  • Bez żmudnych ćwiczeń, bez zadań domowych, bez wkuwania słówek.

  • Od lat oferujemy wysoką jakość w niskiej cenie oraz umożliwiamy bardzo korzystny system ratalnych płatności miesięcznych.

  • Gwarantujemy dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej oraz do aplikacji mobilnych wspierających naukę. I to zupełnie za darmo.

  • Uczymy w naturalny, bezpośredni sposób. Każdy z nas nauczył się języka ojczystego i dlatego każdy z nas może nauczyć się języka obcego! Dziecko najpierw słucha, potem próbuje powtarzać słowa, po jakimś czasie zaczyna wymawiać je poprawnie i potrafi użyć ich we właściwym kontekście, uczy się czytać i pisać. Zachowujemy taką naturalną kolejność poznawania obcego języka - dlatego osiągamy najlepsze rezultaty.