Top Business

Kurs prowadzony metoda bezpośrednią na poziomie wyższym średniozaawansowanym B2,  przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biznesem, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse (budżet, kontrola wydatków, raporty, procedury), terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje, przejmowanie majątku dłużników oraz wiele innych. Na kursie uczymy także pisania profesjonalnych listów i podań, dawania referencji, przeprowadzania i uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych oraz wielu innych przydatnych w świecie biznesu zagadnień.

Wychodzimy z założenia, że ludzie związani z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego. Tylko w ten sposób będą w stanie właściwie zadbać o interes własnej firmy w negocjacjach z kontrahentem. Aby zakwalifikować się na kurs, należy pomyślnie przejść test kwalifikacyjny lub przedstawić certyfikat na poziomie B2.

Kurs składa się z modułów, które mogą być realizowane w dowolnej kolejności i dostosowywane do potrzeb Klienta.

Kurs może być realizowany jako całość zakończona przygotowaniem do certyfikatowych egzaminów biznesowych, lub jako zestaw wyselekcjonowanych modułów tematycznych.

Zagadnienia poruszane na kursie dotyczą szeroko pojętego języka biznesowego: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse (budżet, kontrola wydatków, raporty, procedury), terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje, przejmowanie majątku dłużników, oraz wiele innych.

Sprawdź ofertę w Twoim mieście