PLATFORMA INTERNETOWA

Osobom uczącym się w naszej szkole zapewniamy bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej będącej znakomitym uzupełnieniem kursów językowych.

Przejdź

 

19-LECIE SZKOŁY

To już 19 rok odkąd rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego metodą bezpośrednią. Z tej okazji dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali nam zaufanie i skorzystali z naszej oferty.

Więcej...

DLACZEGO MY?

Jesteśmy prekursorami metody bezpośredniej w Polsce. Nasze lekcje trwają 50 minut, są dynamiczne i interaktywne. Unikalnym atutem naszej szkoły są kreatywne powtórki.

Więcej...

Angielski Metodą Bezpośrednią

tkacka classroom Top English School w Szczecinie

U NAS ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY ROK!

Zapraszamy do naszych dwóch oddziałów:

 

 

 

CENTRUM, ul. Tkacka 19, p. 31, III piętro

Szkoła znajduje się w budynku zwanym "Odzieżowiec". Wchodząc od ul. Tkackiej 19 należy wejść na I piętro schodami, skręcić w lewo i dojść do windy na końcu korytarza, a następnie wjechać windą na III piętro i po wyjściu skręcić w prawo. Możliwe jest też wejście od Al. Niepodległości 18. W tym wypadku należy wejść do budynku jak do sklepu Stokrotka", wjechać windą na 4 pietro, po strzałkach przejść do drugiej windy i zjechać nią na 3 piętro. :-)

 

PRAWOBRZEŻE ul. Kostki Napierskiego 79a

Szkoła mieści się w łączniku tzw. „gwiazdy”: 12-piętrowego wieżowca o trzech skrzydłach, tuż obok pętli autobusowej na osiedlu Słonecznym. Dojazd autobusami: A, B, D, E, 54, 65, 66, 71, 77. Przed budynkami znajdują się ogólnodostępne parkingi.


Angielski Szczecin

Szczecińskie oddziały Top English School istnieją od 2001 roku. Przez ten okres na nasze kursy angielskiego uczęszczało do nas ponad 10 tys. osób. Lekcje angielskiego prowadzone są w małych grupach i przez doświadczonych nauczycieli. Specyfika metody bezpośredniej, którą uczymy języka angielskiego oraz nasze profesjonalne podejście do osób uczących się, przyczyniło się do dużej renomy naszych szkół, chętnie polecenych przez naszych Klientów.

 

 

ZAPISY:

- online - wypełnij test na naszej stronie (dotyczy osób, które juz wczesniej uczyły się angielskiego) i wyślij zgłoszenie, a my skontaktujemy się z Tobą.

- telefonicznie - Centrum 91 886 60 71, Prawobrzeże 91 489 22 11

- mailowo - Centrum szczecin1@topenglish.com.pl Prawobrzeże szczecin2@topenglish.com.pl

- przez Messenger - wyślij nam wiadomość, skontaktujemy się

 - w sekretariacie szkoły - na Prawobrzeżu sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20. W centrum oferujemy wirtualny sekretariat - wszystkie sprawy załatwisz online lub telefonicznie.

 

Oferujemy małe grupy: standard (6-10 osób), prestiż (3-5 osób) oraz zajęcia indywidualne lub w tandemie :)

Zajęcia odbywaja się przez cały dzień od poniedziałku do piątku, a w soboty w godz. 10-13.

 

RODZAJE KURSÓW:

General English dla młodziezy i dorosłych

Angielski dla dzieci w wieku 7-13 lat

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, do matury oraz do certyfikatów językowych