UCZYMY SZYBKO! JAK TO ROBIMY?

uczymy szybko

Chcesz szybko zacząć swobodnie posługiwać się angielskim? Wiemy jak to zrobić. Skutecznie uczymy mówić po angielsku już od dwudziestu jeden lat.

Dowiedz się więcej...

DARMOWE DODATKI DO KURSU
gratisy

Uczestnikom naszych kursów zapewniamy nielimitowany bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej oraz aplikacji mobilnych wspomagających naukę.

Dowiedz się więcej...

 

SPRAWDŹ I ZDECYDUJ
lekcje próbne

Bez obaw, że kupisz kurs który nie będzie Ci odpowiadał. Przed podjęciem decyzji umów się na lekcję próbną i zobacz jak uczymy.

Wyślij zgłoszenie

KURSY STACJONARNE W SZCZECINIE
szczecin

Zajęcia w szkołach w Szczecinie będą prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i online (do wyboru). Kursy stacjonarne ruszają od 16 września.

Dowiedz się więcej...

Angielski Metodą Bezpośrednią

 
Jesteśmy z Państwem już szesnaście lat!
Szkoła Top English School we Włodawie jest prowadzona przez grupę przyjaciół, miłośników języka angielskiego. To nie tylko nasza praca, to nasza pasja.
 
Zaczynaliśmy w 2002r. w budynku Zespołu Szkół przy ul. Modrzewskiego, by jesienią 2003 przenieść się do siedziby dawnego PZU, gdzie funkcjonowaliśmy przez dziesięć lat. Obecnie jesteśmy w budynku Publicznego Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 7.
 
Nasi lektorzy są nauczycielami w państwowych szkołach, od podstawówek po szkołę średnią. W naszym gronie są autorzy podręczników dla najmłodszych, współtwórcy repetytoriów dla gimnazjalistów, a także doświadczeni egzaminatorzy maturalni i gimnazjalni.

ZAJĘCIA

Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 do 21.00. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i postaramy się zaoferować nasze usługi także w innym terminie. Oferujemy kursy dla osób dorosłych i dzieci, nasi najmłodsi uczniowie mają niespełna pięć lat, a górnej granicy wieku nie podajemy tylko przez grzeczność:) Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno - zapraszamy! U nas nauczą się Państwo, że językiem angielskim można porozumiewać się z łatwością. Pomożemy także zdać egzaminy szkolne oraz przygotujemy do egzaminów certyfikowanych, w tym TELC, FCE oraz CAE, co robimy skutecznie od wielu lat. Do tej pory zaufało nam ponad tysiąc mieszkańców Włodawy i okolic. Sprawdź nas i Ty!

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy online - wypełnij test na naszej stronie

Zapraszamy także na testy kwalifikacyjne w naszej szkole codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 do 19.00.