Dlaczego my?

  • Jesteśmy prekursorem metody bezpośredniej w Polsce z 18-letnim doświadczeniem w nauczaniu angielskiego jak i w organizacji zajęć w całej Polsce.

  • Oferujemy lekcje próbne, dzięki którym nie ponosisz ryzyka, że zapiszesz się na kurs, który nie będzie Ci odpowiadał. Możesz nas sprawdzić podczas 4 pierwszych lekcji zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy.

  • Nasze lekcje trwają 50 minut, co po przeliczeniu czasu lekcji daje w ciągu roku szkolnego o jeden miesiąc nauki więcej niż w szkołach, które stosują lekcje 45 minutowe, podczas gdy cena za jedna lekcję jest podobna lub niższa.

  • Nasze lekcje charakteryzuje ogromny dynamizm i interaktywność dlatego przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż w tradycyjnych, uniwersyteckich metodach, a co ważniejsze szybsze i bardziej skuteczne. Mini konwersacje angażują do mówienia i wyrażania swoich opinii, dzięki czemu opór przed mówieniem szybko znika i pojawia się zadowolenie z osiągnanych rezultatów, które dodaje skrzydeł i ułatwia naukę.

  • Każdy lektor samodzielnie przygotowuje na lekcje powtórkowe pytania, aby przećwiczyć słownictwo i struktury leksykalne. Nasza kreatywność w tym zakresie jest unikalna. Wedle naszej wiedzy, nikt nie uczy metoda bezpośrednią w ten sposób. Dzięki takiemu podejściu nawet na powtórce dzieją się nowe rzeczy, gdyż poznane słowa pojawiają się w zupełnie nowych kontekstach.

  • Oferujemy bardzo korzystny system ratalnych płatności miesięcznych, a nasze rabaty sumują się!

  • Gwarantujemy dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej i to zupełnie za darmo.

  • Uczymy w naturalny, bezpośredni sposób. Każdy z nas nauczył się języka ojczystego i dlatego każdy z nas może nauczyć się języka obcego! Dziecko najpierw słucha, potem nieudolnie powtarza słowa, po jakimś czasie zaczyna wymawiać je poprawnie i potrafi użyć ich we właściwym kontekście, uczy się czytać i pisać. Zachowujemy taką, naturalną kolejność poznawania obcego języka – dlatego osiągamy najlepsze rezultaty.

 

Sprawdź ofertę w Twoim mieście