Zabrze

 
Angielski w Zabrzy - nasze kursy angielskiego prowadzone są w tym budynku.Szkoła w Zabrzu powstała we wrześniu 2001 r.  Jesteśmy oddziałem ogólnopolskiej sieci szkół Top English School. Od lipca 2017 roku nasza siedziba mieści się przy ul. Słowackiego 2. Łatwo do nas dojechać środkami komunikacji MPK. Bez problemu mogą Państwo również zaparkować swój samochód tuż przy budynku szkoły. Oferujemy kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. za 199 zł/mies, jak również kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. za 155 zł/mies. Za polecenie otrzymasz 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.
 
 
 
Angielski w Zabrzu - nasze kursy angielskiego prowadzone są w takich salach.ZAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Zajęcia w szkole odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 21 oraz w soboty w godz. 9 – 14. Większość grup typu standard ma zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych.  Odbywają się one 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji lub 1 w tygodniu w wymiarze 3 lekcji, także w piątki po południu i w soboty do południa (kursy typu WEEKEND). Lekcje trwają 50 minut, a nie jak w większości szkół 45 minut. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji raz lub dwa razy w tygodniu. Istnieje możliwość ustalenia zajęć również w innych terminach lub wymiarze czasu nauki.

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Sekretariat szkoły jest czynny od poniedziałku do czwartku od 16.30 do 20.00. Zachęcamy do zapisów online, gdzie można wypełnić test kwalifikacyjny, lub do odwiedzenia naszej szkoły od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy sekretariatu.

 

POZOSTAŁE SZKOLENIA

Szkolenia językowe dla kontrahentów biznesowych prowadzone są przez naszych lektorów w siedzibie Państwa firmy. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego lub specjalistycznego i zawsze jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.

Szkoła oferuje także kursy dla dzieci od lat 5 do 12. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji dwa razy w tygodniu w terminach uzgodnionych z zainteresowanymi.