Tychy

 Szkoła znajduje się na ul. Paprocańskiej 47, wjazd od ronda Olimpijskiego w kierunku budującego się klasztoru Franciszkanów. Zajęcia prowadzone są w komfortowych salach, małych grupach i pod nadzorem doświadczonych nauczycieli. Specyfika metody, którą uczymy, w połączeniu z wysokimi oczekiwaniami względem lektorów i nastawieniem na studenta dają nam ogromną przewagę nad konkurencją. Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!

 

Lekcje on-line startują w tym tygodniu stay tuned!

skontaktuj się z nami b.majtyka@topenglish.com.pl lub 608 552 535


fb logo

Kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. - 209 zł/mies.
Kursy weekendowe 1 x w tyg. po 3 lekcje 50 min. - 199 zł/mies.
Kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. - 165 zł/mies.

Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.


ZAjęcia

Szkoła oferuje kursy dla dzieci i dorosłych, w godz. 15:00 do 20:50: 2 x 2godz. w tygodniu pon. śr. lub wt. czw., a także dostosowane do potrzeb klienta indywidualnego i biznesowego.

Szkolenia językowe prowadzone przez naszych wykwalifikowanych lektorów w siedzibie Państwa firmy są nie tylko wygodne, ale i efektywne. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego oraz jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.


ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy na nowy rok szkolny przyjmujemy telefonicznie: 784-890 131 na adres e-mail: b.majtyka@topenglish.com.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły. Sekretariat czynny w poniedziałek, środę, czwartek oraz piątek w godzinach od 16.00 do 19.00.