Włodawa

 
Jesteśmy z Państwem już szesnaście lat!
Szkoła Top English School we Włodawie jest prowadzona przez grupę przyjaciół, miłośników języka angielskiego. To nie tylko nasza praca, to nasza pasja.
 
Zaczynaliśmy w 2002r. w budynku Zespołu Szkół przy ul. Modrzewskiego, by jesienią 2003 przenieść się do siedziby dawnego PZU, gdzie funkcjonowaliśmy przez dziesięć lat. Obecnie jesteśmy w budynku Publicznego Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 7.
 
Nasi lektorzy są nauczycielami w państwowych szkołach, od podstawówek po szkołę średnią. W naszym gronie są autorzy podręczników dla najmłodszych, współtwórcy repetytoriów dla gimnazjalistów, a także doświadczeni egzaminatorzy maturalni i gimnazjalni.

ZAJĘCIA

Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 do 21.00. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i postaramy się zaoferować nasze usługi także w innym terminie. Oferujemy kursy dla osób dorosłych i dzieci, nasi najmłodsi uczniowie mają niespełna pięć lat, a górnej granicy wieku nie podajemy tylko przez grzeczność:) Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno - zapraszamy! U nas nauczą się Państwo, że językiem angielskim można porozumiewać się z łatwością. Pomożemy także zdać egzaminy szkolne oraz przygotujemy do egzaminów certyfikowanych, w tym TELC, FCE oraz CAE, co robimy skutecznie od wielu lat. Do tej pory zaufało nam ponad tysiąc mieszkańców Włodawy i okolic. Sprawdź nas i Ty!

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy online - wypełnij test na naszej stronie

Zapraszamy także na testy kwalifikacyjne w naszej szkole codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 do 19.00.