Bielsko-Biała

Jesteśmy jednym z najstarszych oddziałów szkoły języka angielskiego Top English School - istniejemy już od lipca 1999 roku. Kursy angielskiego w naszej szkole w Bielsku-Białej odbywają się w lokalizacji przy ul. Orzeszkowej Elizy 42a, nad Bike Store. Nauka angielskiego jest prowadzona w komfortowych salach, małych grupach i pod nadzorem doświadczonych nauczycieli. Specyfika naszej metody nauki angielskiego, w połączeniu z wysokimi oczekiwaniami względem lektorów języka angielskiego, daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne. Dopiero po tych lekcjach podejmuje się decyzję o zapisaniu się ma kurs angielskiego!
 
fb logo
Lekcje on-line startują w tym tygodniu stay tuned!
skontaktuj się z nami b.majtyka@topenglish.com.pl lub 608 552 535
 
Kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. - 209 zł/mies.
Kursy weekendowe 1 x w tyg. po 3 lekcje 50 min. - 199 zł/mies.
Kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. - 165 zł/mies.

Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

 

LEKCJE ANGIELSKIEGO

Szkoła oferuje kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania w godz. 15:00 do 20:50, 2 x 2 godz. w tygodniu pon. śr lub wt. czw. Prowadzimy kursy maturalne. Oferujemy lekcje angielskiego z dojazdem do domu lub siedziby firmy klienta. W zależności od zgłoszeń możliwe kursy weekendowe, w piątki, soboty lub piątkowo – sobotnie.

Szkolenia z angielskiego dla kontrahentów biznesowych prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych lektorów w siedzibie Państwa firmy. Jest to nie tylko wygodne, ale i efektywne. Kurs może dotyczyć zarówno języka angielskiego ogólnego, jak i biznesowego i zawsze jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.

 

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy na nowy rok szkolny przyjmujemy telefonicznie: 733 490 541 lub 608 552 535, e-mail: b.majtyka@topenglish.com.pl, lub osobiście w sekretariacie szkoły. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00- 19:00