fbpx

TOP BUSINESS

kurs

Kurs prowadzony metoda bezpośrednią na poziomie wyższym średniozaawansowanym B2,

skupia się na obszarach biznesu: promocji, reklamy, marketingu, zarządzania, PR, negocjacji, HR, produkcji, konkurencyjności, strukturach organizacyjnych, strategii, finansach oraz terminologii bankowej. Uczestnicy zdobędą umiejętności w pisaniu listów, referencji, uczestniczeniu w rozmowach kwalifikacyjnych i innych aspektach biznesowych

Naszym założeniem jest, że osoby związane z biznesem, które pragną efektywnie komunikować się z partnerami zagranicznymi, powinny w pierwszej kolejności opanować solidne podstawy języka ogólnego. Dopiero następnie warto skupić się na rozwijaniu słownictwa specjalistycznego. To podejście pozwala na właściwą opiekę nad interesami swojej firmy podczas negocjacji z kontrahentam

Aby zakwalifikować się na kurs, konieczne jest zdanie testu kwalifikacyjnego lub przedstawienie certyfikatu na poziomie B2.

Kurs składa się z modułów, które można realizować w dowolnej kolejności i dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta.

Możliwe jest przeprowadzenie kursu jako całościowego przygotowania do certyfikatowych egzaminów biznesowych lub jako zestawu wybranych modułów tematycznych.

Tematy poruszane na kursie są bardzo wszechstronne. Obejmują szeroki zakres języka biznesowego. Wśród nich znajdują się: promocja, reklama, marketing, zarządzanie, public relations, negocjacje. Kurs porusza także tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, produkcją, konkurencyjnością na rynku oraz strukturami organizacyjnymi firm.

Dodatkowo, skupia się na strategiach planowania oraz procesach podejmowania decyzji. Kurs obejmuje również zagadnienia finansowe, takie jak budżet, kontrola wydatków, raporty i procedury. Terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz przejmowanie majątku dłużników są także omawiane.

Wszystkie te tematy stanowią istotną część kursu, przygotowując uczestników do skutecznej komunikacji w środowisku biznesowym

Zapisz się już dzisiaj!

Zobacz wszystkie kursyZapisz się