fbpx

UCZYMY SZYBKO

Chcesz szybko zacząć swobodnie posługiwać się angielskim? Wiemy jak to zrobić. Skutecznie uczymy mówić po angielsku już od dwudziestu trzech lat. Gwarancją sukcesu jest opanowana do perfekcji Metoda Bezpośrednia. W nauce maksymalnie wykorzystujemy Twoje naturalne zdolności przyswajania wiedzy, dynamika i tempo nie pozwolą Ci się nudzić, a regularne powtórki usystematyzują zdobytą wiedzę. Nasz zespół to lektorzy z pasją, którzy kochają uczyć innych. Od lat pomagają przełamywać bariery językowe każdemu, bez względu Twój na wiek, poziom zaawansowania czy cel nauki. Będziesz mówić po angielsku!

OBJECTIVES

Dlaczego my?

Z

Jesteśmy prekursorem metody bezpośredniej w Polsce z 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

Z

Nasze lekcje charakteryzuje ogromny dynamizm i interaktywność dlatego przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż w tradycyjnych, uniwersyteckich metodach, a co ważniejsze szybsze i bardziej skuteczne.

Mini konwersacje angażują do mówienia i wyrażania swoich opinii, dzięki czemu opór przed mówieniem szybko znika i pojawia się zadowolenie z osiągnanych rezultatów, które dodaje skrzydeł i ułatwia naukę.

Z

Od lat oferujemy wysoką jakość w niskiej cenie oraz umożliwiamy bardzo korzystny system ratalnych płatności miesięcznych!

Z

Uczymy w naturalny, bezpośredni sposób.

Z

Oferujemy lekcje próbne, dzięki którym nie ponosisz ryzyka, że zapiszesz się na kurs, który nie będzie Ci odpowiadał.

Z

Kreatywne powtórki pozwalają przećwiczyć słownictwo i struktury leksykalne.

Dzięki specjalnie przygotowywanym przez lektora pytaniom, powtórki nigdy nie sa nudne, dzieją się nowe rzeczy, gdyż poznane słowa pojawiają się w zupełnie nowych kontekstach. Takie podejście doskonale rozwija biegłość językową.

Z

Gwarantujemy dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej oraz do aplikacji moblnych wspierających naukę. I to zupełnie za darmo.

Zapisz się już dzisiaj!

Zobacz wszystkie kursyZapisz się