fbpx

TOP STANDARD

kurs

Kursy angielskiego od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego C1 (Advanced)

Kurs Top Standard jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Jest to kurs z zakresu General English, czyli języka ogólnego. Uczy przede wszystkim skutecznej, swobodnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim.

iZajęcia mają charakter konwersacji prowadzonych bezpośrednio w języku angielskim. To nie tylko doskonałe ćwiczenie umiejętności konwersacji, ale też intensywna praca nad słownictwem i gramatyką

Cały kurs jest realizowany na bazie podręczników metody bezpośredniej Direct Language Lab i składa się z 10 książek podzielonych na moduły. Średnio co 4 moduły przeprowadzany jest test sprawdzający poziom opanowania materiału. Dzięki temu możemy na bieżąco modyfikować treść i formę zajęć, stosownie do faktycznych potrzeb danej grupy.

Zajęcia są dostosowane do poziomu zaawansowania. Na początku uczestnicy poznają i ćwiczą proste struktury językowe w kontekście codziennych sytuacji. Duży nacisk kładziemy na kształtowanie prawidłowych nawyków i wymowę.

Wraz z postępem, poza rozwijaniem umiejętności konwersacji, skupiamy się na zagadnieniach gramatycznych, które są kluczowe dla precyzyjnego wyrażania myśli zarówno w mowie, jak i na piśmie.

Przy najwyższym poziomie zaawansowania pracujemy nad umiejętnością argumentacją i prezentacji własnych opinii, zarówno ustnie, jak i na piśmie. Gramatyka stanowi podsumowanie tego etapu

Zapisz się już dzisiaj!

Zobacz wszystkie kursyZapisz się