fbpx

Kontynuuj swoją naukę angielskiego z ekskluzywną ofertą tylko dla osób powracających!

Jeśli jesteś tutaj to znaczy, że podobała Ci się nauka angielskiego w Top English School. Chcielibyśmy zachęcić Cię do powrotu i kontynuacji nauki języka angielskiego w naszej szkole na najlepszych warunkach finansowych

OFERTA NA ZAJĘCIA GRUPOWE

Otrzymasz kurs 2 razy w tygodniu po 2 lekcje (łącznie 60 lekcji) za 60% jego wartości. Zniżka 40% to blisko 700 zł rabatu od ceny standardowej kursu.

Szczegóły oferty:

  • kurs 2 razy w tygodniu po 2 lekcje
  • Ilość lekcji w semestrze: 60
  • Cena regularna: 1680 zł (28 zł za lekcję) płatne w 5 ratach po 336 zł
  • Cena promocyjna: 1008 zł – aż 40% taniej przy płatności jednorazowej, to tylko 16,80 zł za lekcję lub płatność w 5 ratach po 235 zł (30% taniej)

To jest aktualnie bez wątpienia najlepsza oferta na rynku. Jeśli rozważasz wznowienie nauki angielskiego w naszej szkole, to teraz jest najlepszy czas. Upoważniony do tej wyjątkowej zniżki jest każdy, kto wcześniej uczył się w Top English School i dokonał opłaty za kurs przynajmniej za jeden miesiąc.

OFERTA NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (stacjonarnie lub online)

Cena jednej lekcji indywidualnej przy jednorazowym zakupie pakietu minimum 15 lekcji wynosi 75 zł. Standardowa cena lekcji wynosi 90 zł. Można zakupić dowolną liczbę lekcji. Istnieje też możliwość dokonywania opłat miesięcznych w cenie 80 zł za jedną lekcję.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Aby kontynuować swoją przygodę z angielskim w naszej szkole na najlepszych zasadach finansowych wystarczy, że dokonasz rejestracji i wypełnisz test poziomujący.  Przy rejestracji prosimy w uwagach wpisać tekst: „Oferta dla powracających”.

WHY

Dlaczego warto się uczyć w Top English School?

Metoda

Uczymy metodą bezpośrednią gwarantującą szybkie efekty w krótkim czasie

Bez prac domowych

Nie zadajemy prac domowych, nie musisz spędzać w domu czasu nad żmudnymi ćwiczeniami.

Praktyka

Działamy już 25-ty rok, skutecznie pomagamy przełamywać bariery językowe i o szybkiej nauce angielskiego wiemy wszystko 🙂

Zaufanie

Z dumą obserwujemy sukcesy naszych uczniów, a okazane nam zaufanie jest dla nas największą satysfakcją. Nasi uczniowie chętnie polecają nasz swoim znajomym i rodzinie.

Lektorzy

Doświadczeni lektorzy polscy i native speakers tworzą fantastyczny zespół, który pomoże Ci osiągnąć cel.

FAQ

Często zadowane pytania

Kiedy można się zapisać na kurs?

Do naszej szkoły języka angielskiego można zapisać się o każdej porze roku. Szkoła języka angielskiego to miejsce, gdzie rozwijasz swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze. Zaufaj naszym doświadczonym lektorom, którzy używają skutecznej metody nauki bezpośredniej. Dzięki naszym kursom, osiągniesz szybkie i trwałe efekty. Czekamy na Ciebie, zapisz się już dzisiaj!

Czy oferujecie kursy dla dzieci?
Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci od 7 roku życia. Zajęcia dla młodszych dzieci prowadzone są 2 razy po jednej 45-minutowej lekcji, a dla starszych raz w tygodniu po 2 lekcje, trwające 45 minut każda.
Dlaczego warto uczyć się z nami?
Ponieważ  w naszej szkole języka angielskiego, nauka stanie się przyjemnością i skutecznym doświadczeniem. Nasza bezpośrednia metoda gwarantuje szybkie wyniki w krótkim czasie. Nie musisz się martwić o zadania domowe, ponieważ ich nie ma. Robimy wszystko, by stworzyć przyjazną atmosferę, która sprzyja praktycznemu zastosowaniu języka. Doświadczony zespół lektorów polskich i native speakerów zadba o to, abyś osiągnął swoje cele. Przyłącz się do nas już teraz i przekonaj się, jak skutecznie uczymy!
Jakie są ceny?

Cena jednej lekcji przy kursach grupowych  wynosi od 28 do 30 zł. Oczywiście od czasu do czasu istnieje możliwość skorzystania  z promocji i wtedy jest jeszcze taniej.

Co to jest metoda bezpośrednia?
Metoda bezpośrednia naśladuje naturalny proces przyswajania języka, w którym uczniowie uczą się mówić i rozumieć nowy język, korzystając z kontekstu, zamiast tłumaczyć słowa na swój język ojczysty. To pomaga unikać problemów związanych z tłumaczeniem i uczynić naukę bardziej intuicyjną. Metoda bezpośrednia kładzie nacisk na umiejętności komunikacyjne i praktyczne zastosowanie języka. To podejście pomaga uczniom osiągnąć płynność w mówieniu i rozumieniu angielskiego szybciej i skuteczniej.