fbpx

24 LATA SZKOŁY

Jesteśmy z Wami już 24 lata! Z tej okazji chcemy w szczególny sposób podziękować wszystkim naszym byłym i obecnym Studentom, którzy poszukując najlepszego sposobu na naukę języka angielskiego, spośród wielu ofert na rynku, zdecydowali się na wybór naszych standardów i naszej metody.

Chcemy również podziękować za zaufanie wszystkim naszym Klientom Biznesowym, którzy wybrali nas na partnerów w budowaniu sukcesu swoich firm poprzez podnoszenie kompetencji językowych swoich pracowników.

Dziękujemy także naszym Lektorom oraz Pracownikom Administracji Szkoły, których zaangażowanie oraz profesjonalne podejście pozwala nam tworzyć unikalną atmosferę obsługi Klienta, nauki i pracy.

Wszystkich zaś, którzy w naszym serwisie goszczą po raz pierwszy, gorąco zachęcamy do zapoznania się z opisem naszej oferty oraz do bezpośredniego kontaktu z Oddziałami Szkoły, gdzie można uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania.

Ponieważ najlepiej jest sprawdzić szkołę na żywo, zapraszamy na lekcje próbne – kiedy tylko pojawi się chęć, potrzeba lub konieczność rozpoczęcia nauki, gdyż w Top English School zapisy trwają nieprzerwanie przez cały rok!

Zapisz się już dzisiaj!

Zobacz wszystkie kursyZapisz się