fbpx

Kurs od podstaw w rewelacyjnej cenie.
40 lekcji za 799 zł!

To mniej niż 20 zł za lekcję, a do wakacji zaczniesz komunikować się po angielsku. Regularna cena jednej lekcji to 28 zł, a więc Twoja oszczędność to prawie 30%

   SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • Ilość lekcji: 40
  • kurs 2 razy w tygodniu po 2 lekcje
  • poniedziałki i środy o godz. 19.00 (możliwe też inne terminy)
  • czas trwania: od 3 kwietnia 2024 do 20 czerwca 2024
  • Ilość osób w grupie: 4 – 8
  • Cena regularna: 1120 zł (28 zł za lekcję)
  • Cena promocyjna przy płatności jednorazowej 799 zł – prawie 30% taniej, tylko 19,98 zł za lekcję!
  • Cena promocyjna przy płatności w 4 ratach po 293 zł,  tylko 22 zł za lekcję
  • LEKCJE PRÓBNE – zapłacisz tylko wtedy gdy Ci się spodoba i zechcesz zostać z nami

Oferta dotyczy nowej grupy początkującej: ANGIELSKI OD PODSTAW. Promocja może mieć zastosowanie także na kursy na innych poziomach, o ile będą wolne miejsca w grupach.

MEGA PROMOCJA W MARCU NA LEKCJE INDYWIDUALNE ONLINE Z NATIVE SPEAKEREM!

Tylko w marcu lekcje z native speakerem, doświadczonym nauczycielem z USA,  za 75 zł przy zakupie pakietu minimum 10 lekcji. Bezpłatna lekcja próbna.

Zapisz się już dzisiaj!

Aby rozpocząć swoją przygodę z angielskim w naszej szkole na najlepszych zasadach finansowych, wystarczy że wyślesz zgłoszenie. Skontaktujemy się żeby ustalić termin lekcji próbnych.

WHY

Dlaczego warto się uczyć w Top English School?

Metoda

Uczymy metodą bezpośrednią gwarantującą szybkie efekty w krótkim czasie

Bez prac domowych

Nie zadajemy prac domowych, nie musisz spędzać w domu czasu nad żmudnymi ćwiczeniami.

Praktyka

Działamy już 25-ty rok, skutecznie pomagamy przełamywać bariery językowe i o szybkiej nauce angielskiego wiemy wszystko 🙂

Zaufanie

Z dumą obserwujemy sukcesy naszych uczniów, a okazane nam zaufanie jest dla nas największą satysfakcją. Nasi uczniowie chętnie polecają nasz swoim znajomym i rodzinie.

Lektorzy

Doświadczeni lektorzy polscy i native speakers tworzą fantastyczny zespół, który pomoże Ci osiągnąć cel.

FAQ

Często zadowane pytania

Kiedy można się zapisać na kurs?

Do naszej szkoły języka angielskiego można zapisać się o każdej porze roku. Szkoła języka angielskiego to miejsce, gdzie rozwijasz swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze. Zaufaj naszym doświadczonym lektorom, którzy używają skutecznej metody nauki bezpośredniej. Dzięki naszym kursom, osiągniesz szybkie i trwałe efekty. Czekamy na Ciebie, zapisz się już dzisiaj!

Czy oferujecie kursy dla dzieci?
Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci od 7 roku życia. Zajęcia dla młodszych dzieci prowadzone są 2 razy po jednej 45-minutowej lekcji, a dla starszych raz w tygodniu po 2 lekcje, trwające 45 minut każda.
Dlaczego warto uczyć się z nami?
Ponieważ  w naszej szkole języka angielskiego, nauka stanie się przyjemnością i skutecznym doświadczeniem. Nasza bezpośrednia metoda gwarantuje szybkie wyniki w krótkim czasie. Nie musisz się martwić o zadania domowe, ponieważ ich nie ma. Robimy wszystko, by stworzyć przyjazną atmosferę, która sprzyja praktycznemu zastosowaniu języka. Doświadczony zespół lektorów polskich i native speakerów zadba o to, abyś osiągnął swoje cele. Przyłącz się do nas już teraz i przekonaj się, jak skutecznie uczymy!
Jakie są ceny?

Cena jednej lekcji przy kursach grupowych  wynosi od 28 do 30 zł. Oczywiście od czasu do czasu istnieje możliwość skorzystania  z promocji i wtedy jest jeszcze taniej.

Co to jest metoda bezpośrednia?
Metoda bezpośrednia naśladuje naturalny proces przyswajania języka, w którym uczniowie uczą się mówić i rozumieć nowy język, korzystając z kontekstu, zamiast tłumaczyć słowa na swój język ojczysty. To pomaga unikać problemów związanych z tłumaczeniem i uczynić naukę bardziej intuicyjną. Metoda bezpośrednia kładzie nacisk na umiejętności komunikacyjne i praktyczne zastosowanie języka. To podejście pomaga uczniom osiągnąć płynność w mówieniu i rozumieniu angielskiego szybciej i skuteczniej.