fbpx

LUBLIN – kontakt

TOP English School – Szkoła angielskiego w Lublinie

Aleje Racławickie 4
tel. 81 463 42 72
tel. kom. 600 486 828
e-mail: info@topenglish.com.pl

Szkoła angielskiego w Lublinie

TOP English School jest najlepszą szkołą języka angielskiego w Lublinie. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Kursy indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania.

Szkoła języka angielskiego prowadzi zajęcia  również w weekendy (pod warunkiem zebrania grupy).

Oferujemy lekcje próbne oraz liczne promocje.

 

Mapa

Lublin

Aleje Racławickie 4

tel. 81 463 42 72

tel. kom. 600 486 828

e-mail: info@topenglish.com.pl

Facebook - szkołą angielskiego

Formularz kontaktowy - Lublin

Nasi studenci najbardziej cenią sobie to, że ucząc się intensywnie nie odczuwają „ciężaru” ilości nowych słów, struktur, a dynamika i przebieg zajęć zależy zarówno od lektora jak i samych studentów. Celem naszej pracy oraz stosowanych technik jest sprawienie, aby zdobywanie wiedzy stało się przyjazną codziennością, o której student myśli bez strachu i którą z przyjemnością się posługuje.

Gwarancją sukcesu jest opanowana do perfekcji Metoda Bezpośrednia. W nauce maksymalnie wykorzystujemy Twoje naturalne zdolności przyswajania wiedzy, dynamika i tempo nie pozwolą Ci się nudzić, a regularne powtórki usystematyzują zdobytą wiedzę. Nasz zespół to lektorzy z pasją, którzy kochają uczyć innych. Od lat pomagają przełamywać bariery językowe każdemu, bez względu Twój na wiek, poziom zaawansowania czy cel nauki. Będziesz mówić po angielsku!

Dziękujemy także naszym Lektorom oraz Pracownikom Administracji Szkoły, których zaangażowanie oraz profesjonalne podejście pozwala nam tworzyć unikalną atmosferę obsługi Klienta, nauki i pracy.

Ponieważ najlepiej jest sprawdzić szkołę na żywo, zapraszamy na lekcje próbne – kiedy tylko pojawi się chęć, potrzeba lub konieczność rozpoczęcia nauki, gdyż w Top English School zapisy trwają nieprzerwanie przez cały rok!

Szkoła języka angielskiego w Lublinie
Lublin - sala lekcyjna do nauki angielskiego

Do zobaczenia na zajęciach!

Lublin - szkołaLublin - cennik