fbpx

Wrocław

Angielski online w super promocyjnej cenie na 25-lecie Top English School!

Nasza szkoła stacjonarna we Wrocławiu została założona w 2000 roku. Od 2016 uczymy we Wrocławiu już tylko online.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we Wrocławiu na ul. Zachodniej, a po 2 latach działalnośći przeniesliśmy się na ul. Kruszwicką, gdzie w szczytowym okresie uczyło się u nas ponad 500 osób rocznie. W 2010 zminiliśmy naszą lokalizację na ul. Zelwerowicza, aby po roku na ostatnie 5 lat stacjonarnej działalności przenieść się na ul. Rysią.

 

e indywidualne CHOOSE US

Zapraszamy na lekcje indywidualne online
w super promocyjnej cenie 75 zł

Cena 75 zł za lekcję angielskiego jest ceną promocyjną dla osób z Wrocławia i okolic i obowiazuje do końca marca 2024. Standardowa cena lekcji w naszej szkole wynosi 90 zł. Serdecznie zapraszamy naszych dawnych uczniów, jak i osoby ktore odkryły nas po raz pierwszy do uczetstnictwa w angielskim online. Uczymy angielskiego metodą bezpośrednią, w której podczas lekcji odbywają się nieustanne konwersacje w języku angielskim, w postaci pytań i odpowiedzi. Czekają na Ciebie bardzo przyjaźni i doświadczeni lektorzy polscy i native speakerzy, którzy z pasją wprowadzą Cię w świat angielskiego i pomogą osiągnąć wyznaczone cele.

Oferujemy lekcję próbną, aby można było zapoznać się z naszą ofertę. Lekcja jest płatna tylko wtedy, gdy zdecydujesz się kontynuować kurs. Zapraszamy do zarejestrowania się poniżej i wypełnienia testu kwalifikacyjnego. Proszę wybrać szkołę „Angielski online” a w uwagach wpisać „Wrocław”.

Zapisy

Zapisz się lub zadzwoń.